Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB WINDFORCE (GV-N4080WF3-16GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB WINDFORCE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB WINDFORCE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Windforce 16GB DLSS 3 | 6 259 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Windforce 16GB DLSS 3 GV-N4080WF | 6 259 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4080 WINDFORCE 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 6 259 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4080 WINDFORCE 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 6 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →