Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AORUS ELITE 8G (GV-N406TAORUS E-8GD)
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AORUS ELITE 8G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AORUS ELITE 8G
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE GeForce RTX 4060 TI AORUS ELITE 8 GB karta graficzna - 8 GB GDDR6 | 2 531 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aorus Elite 8GB GDDR6X 128bit | 2 010 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AORUS ELITE 8GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0455 | 2 199 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 4060 Ti 8GB DLSS 3 | 2 140 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4060 Ti Aorus Elite 8GB GDDR6X 128bit | 2 067 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →