Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G (GV-N407TSAERO OC-16GD)
Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC karta graficzna rdzeń 2655 MHz | 4 249 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC - 16GB GDDR6X RAM - Karta grafi | 4 499 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G GDDR6X 256bit 3DP K | 4 380 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0552 | 4 549 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Super Aero OC 16GB DLSS 3 | 4 249 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →