Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G (GV-N407TSAERO OC-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC karta graficzna rdzeń 2655 MHz | 4 249 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G GDDR6X 256bit 3DP K | 4 380 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0552 | 4 549 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Super Aero OC 16GB DLSS 3 | 4 249 zł |
Gigabyte Karta graficzna RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G GDDR6X 256bit 3DP 1 | 4 506 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →