Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12G (GV-N4070EAGLE OCV2-12GD)
Фото 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12G
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Eagle OC V2 GV-N4070EAGLE OCV2-12GD | 2 966 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12GB GDDR6X 192bit 3 | 2 721 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0535 | 2 849 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12GB GDDR6X 192bit 3 | 2 799 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 EAGLE OC V2 12GB GV-N4070EAGLE OCV2-12GD | 3 051 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →