Відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2G
Відео 2Фото 4 |
Gigabyte GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2G |
|
Компактна і безшумна дискретна відеокарта базового рівня з повноцінною підтримкою моніторів FullHD/UltraHD/4K-роздільної здатності (до 4096х2160). Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії, орієнтована на використання в домашніх/офісних ПК з процесорами, позбавленими вбудованого відеоядра. Завдяки низькопрофільному виконанню і короткій друкованій платі може застосовуватися в складі малогабаритних мультимедійних HTPC-систем в корпусах стандарту mini-ITX.
Графічний процесор Nvidia Pascal GP108, що працює в зв'язці з 2 Гб продуктивної графічної пам'яті GDDR5 по 64-бітній шині, здатний гарантувати базовий рівень ігрової продуктивності і забезпечувати прийнятний фреймрейт в більшості популярних ігрових проєктів 2013-2019 року в роздільній здатності до 1920х1080 і низько-середніх/середніх налаштуваннях якості графіки. Для відведення тепла, відеокарта Gigabyte GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2G оснащена досить великим і високим алюмінієвим радіатором (займає місце двох слотів розширення). Споживає до 30 Вт електричної потужності, не потребує підключення додаткових ліній живлення PCI-E, може працювати з будь-яким БЖ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2G
Gigabyte PCI-Ex GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2GB GDDR5 (64bit) (1227 | 454 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2GB | 466 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2GB GV-N1030SL | 466 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 1030 Silent Low Profile 2GB GDDR5 (GV- | 465 zł |