Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB (GV-N4080GAMING OC-16GD)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB 16 GB / 2505 MHz16 GB / 2535 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna Gigabyte GV-N4080GAMING OC-16GD GeForce RTX4080 16GB GV-N4 | 6 934 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Gaming OC 16GB DLSS 3 | 7 180 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB GDDR6X 256bit DLSS 3 | 6 639 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Gaming OC 16GB DLSS 3 GV-N4080GA | 7 180 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4080 16GB GAMING | od 5 359 zł | 15 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4080 GAMING OC 16GB | od 6 244 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →