Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB (GV-N4080EAGLE-16GD)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB 16 GB / 2505 MHz16 GB / 2520 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Geforce Rtx 4080 GV-N4080EAGLE-16GD Karta Graficzna Czarny 16 GB | 5 061 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4080 16GB EAGLE GDDR6X 256bit 3DP/HDM | 5 101 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Eagle 16GB DLSS 3 | 5 426 zł |
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4080 16GB EAGLE GDDR6X 256bit 3DP/HDM | 5 248 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4080 Eagle 16GB DLSS 3 | 5 426 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB
Ceny na Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE 16GB | od 5 020 zł | 22 oferty | ||
Gigabyte GeForce RTX 4080 EAGLE OC 16GB | od 5 496 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →