Відеокарта Asus GeForce RTX 4070 ProArt
Фото 14 |
Asus GeForce RTX 4070 ProArt 12 ГБ / 2505 МГц12 ГБ / 2565 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4070 ProArt
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta graficzna ProArt GeForce RTX 4070 GDDR6X PCIe 40 12GB GDDR6X DLSS 3 | 2 834 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 12GB | 2 899 zł |
Karta graficzna ASUS ProArt GeForce RTX 4070 12GB PROART-RTX4070-12G | 2 899 zł |
Karta VGA Asus ProArt GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X 192bit HDMI+3xDP PCIe4. | 2 894 zł |
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt 12GB GDDR6X - darmowy odbiór w 22 miastach i | 2 899 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4070 ProArt
Ціни на Asus GeForce RTX 4070 ProArt |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4070 ProArt | від 2 834 zł | 6 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4070 ProArt OC | від 2 727 zł | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →