Відеокарта Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB (DUAL-RTX4060TI-16G)
Фото 13 |
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti 16 GB GDDR6 karta graficzna dla graczy Nvidi | 2 567 zł |
Asus Dual-rtx4060ti-16g Nvidia Geforce Rtx 4060 Ti 16gb Gddr6 Graphic Card | 2 523 zł |
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti 16 GB OC Edition GDDR6 PCIe 40 16 GB GDDR6 D | 2 193 zł |
Модификації Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB
Ціни на Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB |
---|---|---|---|---|
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual 16GB | від 2 193 zł | 3 пропозиції | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual Advanced 16GB | від 2 199 zł | 7 пропозицій | ||
Asus GeForce RTX 4060 Ti Dual OC 16GB | від 2 232 zł | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →