Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Zdjęcia 7 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT |
|
Dwie chłodnice po przeciwnych stronach chłodnicy. Brak elementów RGB.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G EXPERT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G Expert Karta graficzna 16GB GDDR6X 23Gbps 2 | 6 872 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER Expert - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 6 022 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB EXPERT - DARMOWY PACZKOMAT | 5 792 zł |
MSI GEFORCE RTX 4080 SUPER 16G EXPERT | 5 890 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER EXPERT 16GB GDDR6X - darmowy odbiór w 22 miasta | 5 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →