Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8G
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Trio 8G karta graficzna NVIDIA RTX 4060 T | 2 059 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 176 zł |
MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X TRIO 8GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0302 | 2 059 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming X Trio 8GB GDDR6 | 2 283 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4060 Ti 8GB GAMING X TRIO - DARMOWY PACZKO | 2 390 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →