Ноутбук Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD]
Фото 10 | від 3 649 до 7 433 zł Порівняти ціни 9 →Дисплей:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12500H, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.53 кг |
Модифікації Gigabyte G7 MF 1
Характеристики
Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GIGABYTE G7 MF i5-12500H 16GB DDR4 RTX4050 GDDR6 6 GB 512 GB SSD 173 FHD 1 | 7 433 zł |
Gigabyte G7 MF Core i5-12500H | 17,3''-144Hz | 16GB | 512GB | No OS | RTX | 3 649 zł |
Laptop GIGABYTE G7 MF-E2EE213SD 17.3" IPS 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB S | 3 649 zł |
Gigabyte G7 MF 17,3" 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4050 | 3 649 zł |
Laptop GIGABYTE G7 MF-E2EE213SD 17.3" IPS 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB S | 3 649 zł |
Gigabyte G7 MF Core i5-12500H 17,3'-144Hz 16GB 512GB No OS RTX 4050 | 3 949 zł |
Gigabyte G7 MF 17,3" 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4050 | 3 949 zł |
GIGABYTE G7 MF (17.3"/I5-12500H/RTX4050/16GB/SSD512GB/Czarny) | 3 917 zł |
Закрити
Рекомендуємо