Laptop Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD]
Zdjęcia 10 | od 3 649 do 7 433 zł Porównaj ceny 9 →Wyświetlacz:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 12500H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 4050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:DOS Waga laptopa:2.53 kg |
Modyfikacje Gigabyte G7 MF 1
Dane techniczne
Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Gigabyte G7 MF [G7MF-E2EE213SD]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGABYTE G7 MF i5-12500H 16GB DDR4 RTX4050 GDDR6 6 GB 512 GB SSD 173 FHD 1 | 7 433 zł |
Gigabyte G7 MF Core i5-12500H | 17,3''-144Hz | 16GB | 512GB | No OS | RTX | 3 649 zł |
Laptop GIGABYTE G7 MF-E2EE213SD 17.3" IPS 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB S | 3 649 zł |
Gigabyte G7 MF 17,3" 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4050 | 3 649 zł |
Laptop GIGABYTE G7 MF-E2EE213SD 17.3" IPS 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB S | 3 649 zł |
Gigabyte G7 MF Core i5-12500H 17,3'-144Hz 16GB 512GB No OS RTX 4050 | 3 949 zł |
Gigabyte G7 MF 17,3" 144Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX4050 | 3 949 zł |
GIGABYTE G7 MF (17.3"/I5-12500H/RTX4050/16GB/SSD512GB/Czarny) | 3 917 zł |
Zamknij
Polecamy