Obudowa Asus TUF Gaming GT501 czarny (90DC0012-B49000)
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Linia jednostek systemowych Ultimate Force to zaawansowane i wysokiej klasy obudowy do gier, które charakteryzują się uderzającym wzornictwem, przestronną obudową i solidną konstrukcją. Pomimo „przeciętnego” typowego rozmiaru (Midi Tower), ta obudowa bez problemu mieści się na pełnowymiarowej płycie głównej E-ATX. Jednostka systemowa będzie mogła korzystać z najpotężniejszej karty graficznej i flagowego procesora.
Tak więc długość karty graficznej może wynosić do 420 mm, a chłodnica procesora może mieć wysokość do 180 mm. Obudowa Asus TUF Gaming GT501 otrzymała perforowany panel przedni, który pokryty jest ozdobną metalową płytką. Na górze znajduje się również okno wentylacyjne. Wszystkie ścieżki wlotu powietrza są zabezpieczone dobrą filtracją pyłową, dodatkowo górny panel posiada parę zdejmowanych uchwytów.
Obudowa jest standardowo wyposażona w trzy przednie wentylatory 120 mm i jedną tylną chłodnicę 140 mm. Przednie wirniki wyposażone są w adaptacyjne oświetlenie RGB, które jest w pełni kompatybilne z Asus Aura Sync. Prawy panel boczny wykonany jest z odpornego na uderzenia szkła o grubości 4 mm. Do budowy obudowy zastosowano wysokiej jakości blachę stalową o grubości 1,5 mm. Ta jednostka systemowa jest przeznaczona dla zaawansowanych graczy, którzy potrzebują wydajnego, niezawodnego i stylowego komputera.
Kup Asus TUF Gaming GT501 czarny
Wszystkie ceny 20 →ASUS GT501 TUF EATX obudowa do gier 3 x 120 mm wentylatory Aura RGB panel | 550 zł |
ASUS TUF Gaming GT501 - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 630 zł |
ASUS TUF Gaming GT501 Gray/Black OB-ASU-0006 | 576 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT501 | 575 zł |
Obudowa ASUS TUF Gaming GT501 | 575 zł |
Modyfikacje Asus TUF Gaming GT501
Ceny na Asus TUF Gaming GT501 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming GT501 biały | od 645 zł | 8 oferty | ||
Asus TUF Gaming GT501 czarny | od 550 zł | 21 oferta |