Obudowa Asus ROG Strix Helios GX601 biały (90DC0023-B39000)
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Elitarna obudowa, którą wielu zachodnich recenzentów nazwało najlepszą pracą Asusa w projektowaniu obudów komputerowych. Etui należy do najwyższej kategorii cenowej i jest przeznaczone wyłącznie dla wymagających graczy, cybersportowców i streamerów, dla których zarówno wygląd etui, jak i jego możliwości techniczne są krytyczne. Model należy do typu Full Tower, obsługuje instalację dowolnych płyt głównych (E-ATX, ATX, micro-ATX i mini-ITX), a dzięki półmodułowej konstrukcji jest w stanie pomieścić dowolne komponenty, w tym płytę -łamanie szybkich i cholernie długich kart graficznych.
Na potrzeby użytkownika wewnątrz obudowy wydzielono 8 slotów rozszerzeń, 7 kieszeni na dyski oraz dużą przestrzeń na kartę graficzną, którą w razie potrzeby można umieścić w pionie. Opcje instalacji systemów chłodzenia obejmują 3 strefy do instalacji systemu chłodzenia cieczą (ok.: maks. rozmiar 420 mm) i 7 złączy wentylatorów. Cztery z gniazd są już zajęte przez standardowe gramofony 140 mm, które zapewniają potężny przepływ powietrza wewnątrz obudowy.
Waga obudowy to imponujące 17,8 kg, a całkowita waga systemu może osiągnąć 50 kg. Dla tej maksymalnej wagi zaprojektowano paski do noszenia dołączone do etui. Takie liczby nie powinny dziwić, ponieważ korpus wykonany jest z bardzo gęstej stali i aluminium, a obie ścianki boczne wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm. Lista innych funkcji Asus ROG Strix Helios GX601 obejmuje oddzielne przyciski do sterowania wentylatorami i oświetleniem, wygodne mocowania na panelu bocznym, wymienne filtry przeciwkurzowe oraz stylowy panel przedni z dużą ilością diod LED z obsługą Asus Aura Sync.
Kup Asus ROG Strix Helios GX601 biały
Wszystkie ceny 19 →Asus ROG Strix Helios White Edition ATX Mid Tower etui do gier z trzema pa | 1 199 zł |
ASUS ROG Strix Helios GX601 White OB-ASU-0003 | 1 319 zł |
Obudowa ASUS ROG Strix Helios GX601 White Edition | 1 193 zł |
ASUS Obudowa Asus ROG STRIX HELIOS GX601 White | 1 393 zł |
ASUS ROG Strix Helios GX601 ARGB Biały | 1 189 zł |
Modyfikacje Asus ROG Strix Helios GX601
Ceny na Asus ROG Strix Helios GX601 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Strix Helios GX601 biały | od 1 189 zł | 20 oferty | ||
Asus ROG Strix Helios GX601 czarny | od 1 059 zł | 21 oferta |