Obudowa Asus ProArt PA602 czarny (90DC00J0-B09000)
Wideo 10Zdjęcia 27 |
Asus ProArt PA602 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Funkcja wykrywania kurzu na panelu przednim przypomina o konieczności terminowego czyszczenia.
Przycisk zasilania posiada fizyczny zatrzask zapobiegający przypadkowemu naciśnięciu. Łatwe manewrowanie dzięki dwóm wbudowanym kółkom.
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA602 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus ProArt PA602 E-ATX uchwyt na chłodnicę 420 mm wentylator 140 mm i dwa | 982 zł |
ASUS ProArt PA602 - Obudowa komputerowa - Fulltower - Czarny | 1 256 zł |
ASUS ProArt PA602 OB-ASU-0038 | 989 zł |
Obudowa ASUS ProArt PA602 | 969 zł |
ASUS Obudowa Asus PROART PA602 TG ARGB | 977 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →