Obudowa Asus ROG Hyperion GR701 czarny (90DC00F0-B39000)
Wideo 1Zdjęcia 25 |
Jedna z najbardziej zaawansowanych flagowych obudów w linii Republic of Gamers. Platforma ta przeznaczona jest do montażu niezwykle wydajnych systemów opartych na komponentach Hi-End. Obudowa znajduje się w wąskiej gamie modeli, które obsługują instalację wysokowydajnych chłodnic cieczy 420 mm (dwie sztuki, góra i przód). Platforma wyłożona jest ze wszystkich stron metalowymi wstawkami o efektownej polerowanej powierzchni.
Boczne osłony zapewniają łatwy i szybki dostęp do obudowy. Obudowa komputera Asus ROG Hyperion GR701 została wyposażona w najnowszy system oświetlenia Asus Aura Sync. Wewnątrz obudowy znajduje się wyjmowany panel LED, dzięki któremu uzyskuje się efekt głębokiego zanurzenia w gamingowym klimacie. U podstawy obudowy znajduje się ukryta przegródka, w której wygodnie umieścimy śrubokręt, śruby montażowe i opaski. Obudowa zasilacza posiada wycięcie technologiczne przeznaczone na ekran pomocniczy na obudowie zasilacza. Za tacką płyty głównej dostępne jest ponad 30 mm wolnej przestrzeni, co pozwoli schludnie i bezpiecznie zamontować dowolne przewody i rurki. Skrzynia waży ponad 20 kg. Do transportu takiej walizki przewidziane są masywne uchwyty.
Kup Asus ROG Hyperion GR701 czarny
Wszystkie ceny 18 →ASUS ROG Hyperion GR701 E-ATX RGB obudowa gamingowa obsługa podwójnego grz | 2 204 zł |
ASUS ROG Hyperion GR701 - Black - Obudowa komputerowa - Fulltower - Czarny | 1 903 zł |
Obudowa do komputera ASUS ROG Hyperion GR701 GR701ROGHYPERION | 1 999 zł |
ASUS ROG Hyperion GR701 OB-ASU-0024 | 1 659 zł |
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701 | 1 659 zł |
Modyfikacje Asus ROG Hyperion GR701
Ceny na Asus ROG Hyperion GR701 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Hyperion GR701 biały | od 1 795 zł | 17 oferty | ||
Asus ROG Hyperion GR701 czarny | od 1 574 zł | 18 oferty |