Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh biały (MCB-D500D-WGNN-S01)
Wideo 19Zdjęcia 7 |
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Cooler Master MasterBox TD500 Mesh biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa Cooler Master MasterBox TD500 Mesh White (MCB-D500D-WGNN-S01) | 510 zł |
Obudowa komputerowa Cooler Master, Midi Tower, Masterbox TD500, Mesh ARGB | 548 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Cooler Master MasterBox TD500 MESH ARGB white ATX - PA | 535 zł |
Cooler Master Masterbox Td500 Tower Case Biały MCB-D500D-WGNN-S01 | 609 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master MasterBox TD500 Mesh
Ceny na Cooler Master MasterBox TD500 Mesh |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh biały | od 510 zł | 5 oferty | ||
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh czarny | od 412 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →