Obudowa Cooler Master CM Force 500 czarny (FOR-500-KKN1)
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Nadwozie jest zgodne z klasyczną koncepcją podwozia. W tym modelu górna lokalizacja zasilacza jest podyktowana nie przestarzałą tradycją, ale koniecznością projektową. Chodzi o układ chłodzenia, który ma nie do końca standardowy obwód. Platforma otrzymała pomocnicze kanały wentylacyjne na ścianach bocznych. Główna ściana boczna wyposażona jest w 120 mm perforowany wlot powietrza dla jednego wentylatora.
Boczna ściana za tacą płyty głównej ma wlot powietrza dla dwóch wirników 120 mm. Obudowa komputerowa Cooler Master CM Force 500 przeznaczona jest do montażu komputera PC opartego na płycie głównej ATX (Micro-ATX, Mini-ITX). To pudełko ma trzy wtyczki do instalacji urządzeń zewnętrznych. Dwa z nich zarezerwowane są na potrzeby napędów optycznych 5,25″, kolejny 1 slot pozwala na użycie zewnętrznego dysku twardego 3,5″ lub stacji dyskietek. Stojak urządzeń wewnętrznych umożliwia wyposażenie systemu pamięci w 7 dysków twardych 3,5″. Dodatkowo użytkownik może zainstalować na obudowie jeden pomocniczy dysk SSD 2,5″. Jest to nowoczesna obudowa o klasycznej konstrukcji obudowy. Model zmieni komputer w wydajną platformę roboczą.
Kup Cooler Master CM Force 500 czarny
Wszystkie ceny 19 →Cooler Master CM Force 500 obudowa na komputer ATX microATX USB 30 panel b | 386 zł |
Cooler Master Obudowa FORCE 500 MIDI KOCLMOD00000009 | 223 zł |
Cooler Master Force 500 OB-CMR-219 | 209 zł |
Obudowa COOLER MASTER Force 500 | 270 zł |
Obudowa COOLER MASTER Force 500 | 270 zł |