Obudowa Gembird Fornax K700 czarny
Zdjęcia 10 |
Gembird Fornax K700 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Gembird Fornax K700 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax K700 ATX KOGEMOD00000052 | 269 zł |
Obudowa GEMBIRD Fornax K700 | 269 zł |
Gembird Obudowa Midi Tower Fornax K700 ATX 128409 | 269 zł |
Obudowa GEMBIRD Fornax K700 | 269 zł |
Gembird Fornax K700 ARGB Czarny | 269 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →