Obudowa Gembird Fornax 500 czarny
Zdjęcia 10 |
Gembird Fornax 500 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Gembird Fornax 500 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Fornax 500 ARGB Czarny | 199 zł |
Obudowa Gembird Fornax 500 (CCC-FC-500) | 199 zł |
Obudowa GEMBIRD Fornax 500 Fornax 500 Czarny | 199 zł |
Gembird Fornax 500 ARGB Czarny | 199 zł |
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX 500 MIDI-TOWER (2X USB 3.1, 1X USB 2.0, HD AUDIO, S | 262 zł |
Obudowa GEMBIRD Fornax 500 | Bezpłatny transport | 199 zł |
Modyfikacje Gembird Fornax 500
Ceny na Gembird Fornax 500 |
---|---|---|---|---|
Gembird Fornax 500 biały | od 199 zł | 8 oferty | ||
Gembird Fornax 500 czarny | od 199 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →