Obudowa MSI MAG VAMPIRIC 010M czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
MSI MAG VAMPIRIC 010M czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MAG VAMPIRIC 010M czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Msi MAG VAMPIRIC 010M Obudowa Typu Mid-Tower do Komputera Stacjonarnego CzZoptymalizowany przepływ powietrza
Okno ze szkła hartowanego
Wentylator systemowy w zestawie Amazon.plZłóż skargę | 262 zł |
MSI MAG Vampiric 010M OB-MSI-0008Obudowa MSI MAG VAMPIRIC 010M Gamingowa obudowa MAG VAMPIRIC 010M, zainspirowana została historią księcia ciemności – wampira... więcejDraculi. Dzięki połączeniu czerni i szarości, stylistyka obudowy jest tak samo spokojna i tajemnicza jak jego zamek. Ponadto, umieszczony z przodu wzór o podwójnym zakrzywionym kształcie przedstawia własny „Medal Honoru”, który może być wyświetlany przy wykorzystaniu podświetlenia RGB, aby reprezentować dyskretne i jasne cechy charakteru. Wentylator z podświetleniem RGB Wbudowany w obudowę wentylator RGB zapewnia efektowne podświetlenie i niesamowite efekty świetlne Dobrze widoczne wnętrze komputera Jasnoszary odcień 4-milimetrowego bocznego panelu wykonanego ze szkła hartowanego, jest idealny do prezentowania efektów świetlnych RGB i jednocześnie zapewnia dobry, klarowny widok na elementy, które znajdują się we wnętrzu komputera. Optymalizacja przepływu powietrza Miejsce do montażu maksymalnie siedmiu wentylatorów systemowych lub 360-milimetrowe Komputronik.plZłóż skargę | 269 zł |
Obudowa MSI Mag Vampiric 010MZapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z czarną obudową MSI Mag Vampiric 010. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia s... więcejię agresywnym gamingowym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny i podświetlenie LED. Możesz z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację i ukazać desktopa skąpanego w wielokolorowym blasku. Electro.plZłóż skargę | 239 zł |
Obudowa MSI Mag Vampiric 010MZapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z czarną obudową MSI Mag Vampiric 010. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia s... więcejię agresywnym gamingowym designem, uzupełnionym przez przeszklony panel boczny i podświetlenie LED. Możesz z dumą wyeksponować stworzoną konfigurację i ukazać desktopa skąpanego w wielokolorowym blasku.... Avans.plZłóż skargę | 239 zł |
MSI MAG Vampiric 010M CzarnyAir Duct:nie;Sygnal OleOle.plZłóż skargę | 239 zł |
pokaż 8 ofert
Seria MSI MAG
od 239 zł
650 W, 24+8 (4+4) pin, 2 x 6+2 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %, gwarancja 5 lat
od 239 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 359 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 428 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 219 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 598 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 353 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 2 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %
od 279 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 392 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 229 zł
550 W, 24+8 (4+4) pin, 2 x 6+2 pin, SATA 5 szt., Molex 2 szt., ATX, Sprawność 85 %, gwarancja 5 lat
od 199 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 409 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 549 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 239 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 474 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, 2000 obr./min, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 568 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 239 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 439 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2000 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 387 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 6 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 199 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
Wideo recenzje
Co powinieneś wiedzieć o MAG VAMPIRIC 010? | MSI
14 maja 20197 404 przegląd
Brighten up your game with the MAG VAMPIRIC 010 | MSI
25 lutego 2019135 174 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 269 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 250 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 203 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, montaż beznarzędziowy
od 257 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 219 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 223 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 212 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory