Obudowa Kolink Stronghold Barricade szary
Zdjęcia 10 |
Kolink Stronghold Barricade szary
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Stronghold Barricade szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Stronghold Barricade Gunmetal Grey OB-KLNK-0013 | 369 zł |
No name Kolink Twierdza Barykada Midi-Tower - Szary Brąz | 408 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Stronghold Barricade Gunmetal Grey (STRONGHOL | 367 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →