Obudowa Kolink Stronghold Prism szary
Zdjęcia 10 |
Kolink Stronghold Prism szary
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Stronghold Prism szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
E-ATX Stronghold Prism RGB Średnia obudowa z panelem szklanym szara PGW-CH | 489 zł |
Kolink Stronghold Prism OB-KLNK-0008 | 489 zł |
Obudowa Kolink Stronghold Prism ARGB | 489 zł |
Kolink Stronghold Prism Midi-Tower - czarny | 526 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Stronghold Prism (STRONGHOLDPRISM) - PACZKOMA | 487 zł |
Kolink Stronghold Prism Black - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →