Obudowa Kolink Big Chungus Shredded czarny
Zdjęcia 10 |
Kolink Big Chungus Shredded czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Big Chungus Shredded czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOLINK Chungus Shredded obudowa PC Big Tower ATX obudowa A RGB PC obudowa | 795 zł |
Kolink Big Chungus Shredded ARGB OB-KLNK-0047 | 829 zł |
No name Kolink Big Chungus Shredded ARGB Showcase - Czarny | 887 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolink Big Chungus Shredded ARGB (BIGCHUNGUSSHREDDED | 823 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →