Obudowa Kolink Unity Peak ARGB czarny
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Kolink Unity Peak ARGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Kolink Unity Peak ARGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolink Unity Peak obudowa PC szkło od krawędzi do krawędzi wentylator ARGB | 443 zł |
Kolink Unity Peak ARGB - Black - Obudowa komputerowa - Miditower - Czarny | 460 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Obudowa Kolink Unity Peak ARGB czarna - PACZKOMAT, P | 417 zł |
Obudowa Kolink Unity Peak ARGB czarna | 472 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →