Obudowa NZXT H9 Elite biały (CM-H91EW-01)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Ta obudowa będzie w stanie zapewnić systemowi komputerowemu wyższy poziom atrakcyjności wizualnej. Wersja Elite wyróżnia się obecnością trzech szklanych paneli (bocznego, przedniego i górnego), co sprawia, że platforma jest całkowicie otwarta i umożliwia swobodne przeglądanie. W konstrukcji podwozia zastosowano ultranowoczesne urządzenie 2-sekcyjne. Zasilacz wraz ze stojakiem na dyski pamięci i wszystkimi kablami znajduje się za tacą płyty głównej.
Osłona boczna, znajdująca się z tyłu płyty głównej, posiada ciągłą perforację i pełną ochronę przed kurzem. Obudowa komputera NZXT H9 C może być opcjonalnie wyposażona w uchwyt i podstawkę do pionowego montażu karty graficznej. Dolny kanał wentylacyjny zapewnia mocny przepływ powietrza bezpośrednio do oddzielnej grafiki. Platforma jest wyposażona w cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory.
Pakiet standardowy obejmuje trzy wirniki F120RGB Duo i jeden wirnik niepodświetlany. Wszystkie wentylatory podłączone są do standardowego koncentratora, który jest w stanie automatycznie regulować intensywność nawiewu. Podświetlane wentylatory posiadają pierścień LED po obu stronach, co znajduje odzwierciedlenie w nazwie (Duo). To podświetlenie zapewnia niezwykle jasne i bogate efekty świetlne.
Kup NZXT H9 Elite biały
Wszystkie ceny 16 →Nzxt H9 Elite CM-H91EW-01 Obudowa Komputerowa Biały Mid Tower | 1 071 zł |
NZXT H9 Elite - All White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 1 095 zł |
NZXT Obudowa H9 Elite z oknem Biała KONZXOD00000042 | 1 228 zł |
NZXT H9 Elite biała OB-NZX-0072 | 1 189 zł |
Obudowa NZXT H9 Elite Midi | 1 109 zł |
Modyfikacje NZXT H9 Elite
Ceny na NZXT H9 Elite |
---|---|---|---|---|
NZXT H9 Elite biały | od 1 071 zł | 16 oferty | ||
NZXT H9 Elite czarny | od 1 030 zł | 16 oferty |