Obudowa NZXT H7 Elite 2023 biały (CM-H71EW-02)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
NZXT H7 Elite 2023 biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup NZXT H7 Elite 2023 biały
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NZXT H7 Elite RGB White CM-H71EW-02 | 698 zł |
Obudowa NZXT H Series H7 Elite 2023 Edition ATX Mid Tower w kolorze białym | 675 zł |
NZXT H7 Elite RGB - Matte White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 849 zł |
NZXT Obudowa H7 Elite RGB z oknem Biała KONZXOD00000045 | 853 zł |
NZXT H7 Elite RGB biała OB-NZX-0079 | 809 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje NZXT H7 Elite 2023
Ceny na NZXT H7 Elite 2023 |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Elite 2023 biały | od 666 zł | 20 oferty | ||
NZXT H7 Elite 2023 czarny | od 789 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →