Obudowa NZXT H7 Flow RGB biały (CM-H71FW-R1)
Wideo 11Zdjęcia 11 |
NZXT H7 Flow RGB biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:4 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup NZXT H7 Flow RGB biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NZXT H7 Flow RGB White CM-H71FW-R1 | 669 zł |
NZXT H7 Flow RGB - Matte White - Obudowa komputerowa - Miditower - Bia?y | 699 zł |
NZXT Obudowa H7 Flow RGB z oknem Biała KONZXOD00000048 | 749 zł |
NZXT H7 Flow RGB biała OB-NZX-0076 | 729 zł |
Obudowa Nzxt H7 Flow RGB (CM-H71FW-R1) | 586 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje NZXT H7 Flow RGB
Ceny na NZXT H7 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow RGB biały | od 586 zł | 9 oferty | ||
NZXT H7 Flow RGB czarny | od 621 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →