Obudowa NZXT H7 Flow RGB czarny (CM-H71FB-R1)
Wideo 11Zdjęcia 10 |
Dobrze wentylowana wersja dużego i stylowego etui NZXT H7. Obudowa Flow RGB wykorzystuje wentylowaną fasadę z ciągłymi perforacjami. Modyfikacja ta przeznaczona jest do budowy komputera PC w oparciu o duże, mocne i gorące podzespoły Hi-End. Przestrzeń do zainstalowania oddzielnej karty graficznej sięga 400 mm. Aby zorganizować działanie procesora, przeznaczono 185 mm. Obudowa do gier komputerowych NZXT H7 Flow RGB umożliwia zamontowanie na obudowie chłodzenia wodnego o zwiększonej wydajności.
Platforma jest w stanie pomieścić jednocześnie dwa grzejniki CBO o długości do 360 mm. Ramki montażowe z przodu i na górze są zdejmowane, co znacznie ułatwia montaż chłodnic. Przegroda obudowy zasilacza wyposażona jest w wyjmowaną wtyczkę, za pomocą której można regulować grubość przedniego układu chłodzenia. Do tej obudowy dostępny jest opcjonalny uchwyt do pionowej instalacji oddzielnej karty graficznej. W głównym panelu bocznym zastosowano praktyczne składane zapięcie. Dostęp do podwozia można uzyskać w ciągu kilku sekund. Do podłączania urządzeń zewnętrznych dostępny jest szybki interfejs USB typu C 3.2 gen2.
Kup NZXT H7 Flow RGB czarny
Wszystkie ceny 15 →Nzxt H7 Flow Rgb CM-H71FB-R1 Obudowa Komputerowa Czarny | 636 zł |
NZXT Obudowa H7 Flow RGB z oknem Czarna KONZXOD00000047 | 676 zł |
NZXT H7 Flow RGB czarna OB-NZX-0077 | 659 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow RGB Czarny | 659 zł |
Obudowa NZXT H7 Flow RGB Czarny | 659 zł |
Modyfikacje NZXT H7 Flow RGB
Ceny na NZXT H7 Flow RGB |
---|---|---|---|---|
NZXT H7 Flow RGB biały | od 586 zł | 19 oferty | ||
NZXT H7 Flow RGB czarny | od 621 zł | 15 oferty |