Obudowa Logic Portos ARGB Midi biały (AT-PORTOS-20-0000000-0002)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Logic Portos ARGB Midi biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Logic Portos ARGB Midi biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obudowa LOGIC Portos ARGB Midi Biały | 259 zł |
Obudowa LOGIC Portos ARGB Midi Biały AT-PORTOS-20-0000000-0002 | 259 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Logic Portos ARGB Midi
Ceny na Logic Portos ARGB Midi |
---|---|---|---|---|
Logic Portos ARGB Midi biały | od 259 zł | 3 oferty | ||
Logic Portos ARGB Midi czarny | od 219 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →