Zasilacz be quiet! Straight Power 12 BN340
Wideo 11Zdjęcia 7 |
be quiet! Straight Power 12 BN340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup be quiet! Straight Power 12 BN340
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
be quiet Straight Power 12 1500 W ATX 30 80 Plus Platinum prawie niesłysza | 1 141 zł |
be quiet! Straight Power 12 Platinum 1500W Zasilacz do komputera - 1500 Wa | 1 169 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 KZBQTZF000BN340 | 1 358 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 113042 | 1 410 zł |
Be quiet! Zasilacz Straight Power 12 1500W Platinum ATX3.0 113042 | 1 358 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje be quiet! Straight Power 12
Ceny na be quiet! Straight Power 12 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Straight Power 12 BN336 | od 647 zł | 17 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN337 | od 728 zł | 11 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN338 | od 898 zł | 14 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN339 | od 952 zł | 15 oferty | ||
be quiet! Straight Power 12 BN340 | od 1 141 zł | 17 oferty |
Polecamy