Zasilacz Chieftec Proton BDF-600S
Zdjęcia 4 |
Chieftec Proton BDF-600S |
|
Uniwersalny zasilacz ze średniej półki cenowej, którego wysoką jakość i szerokie możliwości potwierdza certyfikat "80 PLUS BRONZE". Model ten wyróżnia się przyzwoitym poziomem wydajności energetycznej – sprawność sięga 85%. W zasilaczu zastosowano unikalny układ elektroniczny oparty na przetwornikach DC-DC. W szczególności dzięki temu urządzenie zapewnia najbardziej stabilne napięcie, bez żadnych spadków w sieci.
Można zaufać Chieftec Proton BDF-600S w zasilaniu drogich, wysokowydajnych komponentów. Szeroka gama systemów zabezpieczających dla tego zasilacza pozwoli właścicielowi komputera nie martwić się o jakość zasilania jednostki systemowej. Producent zapewnia więc zabezpieczenie przed zbyt wysokim i zbyt niskim napięciem wyjściowym, zwarciem i przegrzaniem, przeciążeniem mocy i natężenia prądu każdego kanału. Dodatkowo przewidziany jest stabilizator, który zapobiega przepięciom. Zasilacz jest tworzony w formacie ATX, maksymalna moc to 600 W. Wiązka przewodów jest nieusuwalna. Lista interfejsów zawiera następujące złącza: jedno 20+4 i 4+4, kilka PCIe 6+2, trzy SATA i trzy PATA. Chłodzenie wymuszone realizowane jest przez wentylator z wirnikiem łopatkowym o średnicy 120 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Kup Chieftec Proton BDF-600S
Wszystkie ceny 13 →Chieftec Proton BDF-600S Zasilacz Komputerowy 600 W Czarny | 278 zł |
Chieftec BDF-600S OB-ZAS-CHI-274 | 289 zł |
Zasilacz CHIEFTEC BDF-600S 600W Bronze | 269 zł |
Chieftec Zasilacz Chieftec PROTON BDF-600S (600 W; Aktywne; 120 mm) | 294 zł |
Modyfikacje Chieftec Proton
Ceny na Chieftec Proton |
---|---|---|---|---|
Chieftec Proton BDF-400S | od 198 zł | 5 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-500S | od 242 zł | 10 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-600S | od 259 zł | 13 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-650C | od 309 zł | 20 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-750C | od 335 zł | 25 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-850C | od 416 zł | 19 oferty | ||
Chieftec Proton BDF-1000C | od 483 zł | 19 oferty |