Блок живлення Akyga Ultimate AK-U4-600
Akyga Ultimate AK-U4-600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akyga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akyga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akyga Ultimate AK-U4-600
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz ATX 600W Akyga AK-U4-600 P44 PCI-E 6 pin 62 pin 6x SATA APFC 80 B | 327 zł |
Akyga Ultimate AK-U4-600 OB-ZAS-AKY-026 | 299 zł |
Zasilacz Akyga Ultimate 600W (AK-U4-600) | 237 zł |
Zasilacz komputerowy AKYGA AK-U4-600, 600 W, ATX 2.31 | 253 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Akyga Zasilacz Komputerowy ATX Ultimate 600W AK-U4-600 | 243 zł |
Zasilacz ATX 600W Akyga Ultimate AK-U4-600 80+ Bronze Fan12cm P8 6xSATA | 266 zł |
Akyga Ultimate 600W | 314 zł |
Модификації Akyga Ultimate
Ціни на Akyga Ultimate |
---|---|---|---|---|
Akyga Ultimate AK-U4-350 | від 123 zł | 9 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-400 | від 196 zł | 5 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-500 | від 123 zł | 6 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-600 | від 237 zł | 7 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-1250 | від 297 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →