Блок живлення Akyga Ultimate AK-U4-1250
Akyga Ultimate AK-U4-1250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akyga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akyga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akyga Ultimate AK-U4-1250
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zasilacz Akyga Ultimate 1250W (AK-U4-1250) | 328 zł |
Zasilacz ATX AKYGA Ultimate AK-U4-1250, 1250W | 297 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Akyga Ultimate ATX Power Supply 1250W AK-U4-1250 Fan14 | 332 zł |
Zasilacz ATX 1250W Akyga Ultimate AK-U4-1250 80+ Gold Fan14cm P8 5xSATA 12 | 348 zł |
Модификації Akyga Ultimate
Ціни на Akyga Ultimate |
---|---|---|---|---|
Akyga Ultimate AK-U4-350 | від 123 zł | 9 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-400 | від 196 zł | 5 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-500 | від 123 zł | 6 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-600 | від 237 zł | 7 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-1250 | від 297 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо