Блок живлення Akyga Ultimate AK-U4-350
Akyga Ultimate AK-U4-350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akyga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akyga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akyga Ultimate AK-U4-350
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akyga Ultimate AK-U4-350 OB-ZAS-AKY-025 | 173 zł |
Zasilacz AKYGA AK-U4-350 350W 80 Plus Bronze | 178 zł |
Zasilacz AKYGA AK-U4-350 350W 80 Plus Bronze | 173 zł |
Zasilacz ATX AK-U4-350 350W | 123 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Akyga Ultimate
Ціни на Akyga Ultimate |
---|---|---|---|---|
Akyga Ultimate AK-U4-350 | від 123 zł | 9 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-400 | від 196 zł | 5 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-500 | від 123 zł | 6 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-600 | від 237 zł | 7 пропозицій | ||
Akyga Ultimate AK-U4-1250 | від 297 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →