Блок живлення Akyga Basic AK-B1-450
Фото 4 |
Akyga Basic AK-B1-450 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akyga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akyga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akyga Basic AK-B1-450
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akyga Basic AK-B1-450 OB-ZAS-AKY-004 | 92 zł |
Zasilacz AKYGA AK-B1-450 450W | 92 zł |
Akyga Zasilacz Akyga AK-B1-450 (450 W; Pasywne; 120 mm) | 100 zł |
Zasilacz PC AKYGA 450W AK-B1-450 | 134 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Akyga Basic
Ціни на Akyga Basic |
---|---|---|---|---|
Akyga Basic AK-B1-400 | від 76 zł | 17 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-420 | від 80 zł | 18 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-450 | від 92 zł | 16 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-500E | від 96 zł | 19 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-500 | від 97 zł | 17 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-550 | від 117 zł | 13 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-600 | від 138 zł | 15 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-700 | від 166 zł | 14 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-950 | від 249 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →