Wentylator Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller (90DA0030-B09030)
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:grubość 25 mm
Obroty:do 1900 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Asus Tuf Gaming Tf120 Argb 90DA0030-B09030 Wentylator do Obudowy Czar | 225 zł |
ASUS TUF GAMING TF120 ARGB 3IN1 - Wentylator obudowy - 120mm - Czarny ze ? | 225 zł |
Wentylator ASUS TUF GAMING TF120 ARGB 3IN1 WEN-OB-ASU-002 | 241 zł |
Wentylator ASUS TUF Gaming TF120 ARGB (3 sztuki) | 218 zł |
Wentylator ASUS TUF Gaming TF120 ARGB (3 sztuki) | 218 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller
Ceny na Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller |
---|---|---|---|---|
Asus TUF Gaming TF120 ARGB White - Triple Fan Kit with ARGB Controller | od 215 zł | 5 oferty | ||
Asus TUF Gaming TF120 ARGB Black - Triple Fan Kit with ARGB Controller | od 218 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →