Wentylator Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack (CO-9050105-WW)
Zdjęcia 20 |
Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 140 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1250 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair iCUE QL140 RGB 140mm PWM White Fan Single Pack
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pojedynczy wentylator RGB PWM CORSAIR iCUE QL140 RGB 140 mm - Biały CO-905 | 181 zł |
Wentylator CORSAIR QL140 RGB | 209 zł |
No name CORSAIR iCUE QL140 RGB - instrukcje medyczne | 255 zł |
Wentylator CORSAIR QL140 RGB CO-9050105-WW | 209 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →