Вентилятор Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack (CO-9050109-WW)
Фото 16 |
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1500 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CORSAIR iCUE SP120 RGB ELITE Performance 120mm PWM Triple Fan Kit met iCUE | 228 zł |
Corsair iCUE SP120 RGB Elite Performance Black - Kit with iCUE Lighting No | 340 zł |
Corsair Wentylator SP120 RGB ELITE 120mm z kontrolerem Lighting Node CORE, | 302 zł |
Corsair Wentylatory SP120 RGB ELITE 120mm Triple Pack Czarne | 316 zł |
Corsair iCUE SP120 RGB Elite 120mm 3szt. | 299 zł |
ще 8 пропозицій
Модификації Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
Ціни на Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance White Triple Pack | від 246 zł | 7 пропозицій | ||
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack | від 228 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →