Wentylator Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack (CO-9050109-WW)
Zdjęcia 16 |
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 1500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORSAIR iCUE SP120 RGB ELITE Performance 120mm PWM Triple Fan Kit met iCUE | 228 zł |
Corsair iCUE SP120 RGB Elite Performance Black - Kit with iCUE Lighting No | 340 zł |
Corsair Wentylator SP120 RGB ELITE 120mm z kontrolerem Lighting Node CORE, | 302 zł |
Corsair Wentylatory SP120 RGB ELITE 120mm Triple Pack Czarne | 316 zł |
Corsair iCUE SP120 RGB Elite 120mm 3szt. | 299 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack
Ceny na Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance White Triple Pack | od 246 zł | 7 oferty | ||
Corsair iCUE SP120 RGB ELITE Performance Triple Pack | od 228 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →