Wentylator Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black (CO-9051001-WW)
Zdjęcia 16 |
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black
białeczarne
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2400 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne iCUE LINK QX120 RGB Black
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Wentylator QX120 RGB iCUE LINK magnetic czarny AWCRRWSQX120RBS | 208 zł |
Corsair iCUE LINK QX120 RGB 120mm Czarny | 203 zł |
Corsair Wentylator QX120 RGB iCUE LINK magnetic czarny AWCRRWSQX120RBS | 224 zł |
Corsair Wentylator QX120 RGB iCUE LINK magnetic czarny 113926 | 208 zł |
Wentylator Corsair iCUE LINK QX120 RGB (CO-9051001-WW) | 203 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black
Ceny na Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK QX120 RGB White | od 199 zł | 9 oferty | ||
Corsair iCUE LINK QX120 RGB Black | od 203 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →