Obudowa Gigabyte AORUS C300 GLASS czarny (GB-AC300G)
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Linia obudów AORUS - markowe etui do gier światowej sławy firmy Gigabyte. Model ten ma atrakcyjny wygląd, dobre chłodzenie i przemyślaną konstrukcję podwozia. Platforma należy do klasy Midi Tower, jako płytę główną można zastosować rozwiązania w formatach: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Obudowa Gigabyte AORUS C300 GLASS jest wyposażona w fabrycznie zainstalowany system chłodzenia. Przepływ powietrza zapewniają dwa wentylatory 120 mm, z których jeden jest zainstalowany z przodu, a drugi z tyłu.
Producent zadbał również o wizualny design obudowy. Na przednim panelu oraz z boku, w okolicy obudowy zasilacza, umieszczono markowe loga, które mienią się wszystkimi odcieniami podświetlenie RGB. Nawiasem mówiąc, podświetlenie Gigabyte RGB Fusion można łatwo zsynchronizować z podświetleniem innych gadżetów wyposażonych w tę technologię. Obudowa nie wymaga częstego serwisowania podczas pracy, ponieważ kanały wentylacyjne działające na przepływ powietrza wyposażone są w ochronę przeciwpyłową, którą można łatwo zdjąć i wyczyścić. Wnętrze platformy jest dość obszerne. Obudowa z łatwością mieści wydajną kartę graficzną o długości do 400 mm i wydajną chłodnicę procesora o wysokości do 170 mm.
Kup Gigabyte AORUS C300 GLASS czarny
Gigabyte Aorus C300 szkło ATX Mid-Tower obudowa PC GB-AC300G | 613 zł |
GIGABYTE AORUS C300 GLASS - Obudowa komputerowa - Miditower - Srebrny | 722 zł |
Gigabyte Aorus C300 Szklana obudowa ATX typu Mid-Tower | 665 zł |
Gigabyte Aorus C300 Tower Case Czarny GB-AC300G | 667 zł |