SSD KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8 1 TB
KIOXIA LRC20Z001TG8 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8 1 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA - Marka SSD OCZ EXCERIA NVMETM GEN 2 1TB M2 2280 czarny LRC20Z001TG | 307 zł |
Kioxia EXCERIA G2 SSD - 1TB - PCIe 3.1 - M.2 2280 | 318 zł |
Kioxia Dysk SSD Exceria G2 1TB NVMe 2100/1700MB/s DGKIOWKT01LRC20 | 265 zł |
Kioxia Exceria (G2) M.2 Pci-e NVMe 1TB HD-SSDM2-KXIA-009 | 279 zł |
Dysk KIOXIA Exceria G2 1TB SSD | 322 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8
Ceny na KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria G2 LRC20Z001TG8 1 TB | od 259 zł | 22 oferty | ||
KIOXIA Exceria G2 LRC20Z002TG8 2 TB | od 509 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →