SSD KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S001TG8 1 TB
Zdjęcia 6 |
KIOXIA LXD10S001TG8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S001TG8 1 TB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA Exceria Plus Portable SSD Memory Card 1TB - External Solid-State-Dr | 436 zł |
Kioxia Dysk zewnętrzny SSD Exceria Plus 1TB USB 3.2 DGKIOZGT10LXD10 | 371 zł |
KIOXIA SSD KIOXIA Exceria Plus Portable USB 3.2 1000GB | 394 zł |
Kioxia Dysk zewnętrzny SSD Exceria Plus 1TB USB 3.2 124210 | 371 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S001TG8
Ceny na KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S001TG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S500GG8 500 GB | od 279 zł | 16 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S001TG8 1 TB | od 369 zł | 15 oferty | ||
KIOXIA Exceria Plus Portable LXD10S002TG8 2 TB | od 724 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →