SSD KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 ГБ
KIOXIA LTC10Z960GG8 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIOXIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIOXIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kioxia EXCERIA SATA SSD - 960GB - SATA-600 - 2.5" | 298 zł |
Kioxia Dysk SSD Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s DGKIOWB960LTC10 | 266 zł |
Kioxia Exceria 960GB HD-SSD25-KXIA-003 | 269 zł |
Kioxia Dysk SSD Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s 55530 | 266 zł |
Kioxia EXCERIA SATA SSD 960GB LTC10Z960GG8 | 253 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8
Ціни на KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exteria LTC10Z240GG8 240 ГБ | від 248 zł | 1 пропозиція | ||
KIOXIA Exteria LTC10Z480GG8 480 ГБ | від 150 zł | 14 пропозицій | ||
KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 ГБ | від 234 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →