SSD KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 GB
KIOXIA LTC10Z960GG8 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kioxia EXCERIA SATA SSD - 960GB - SATA-600 - 2.5" | 288 zł |
Kioxia Dysk SSD Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s DGKIOWB960LTC10 | 266 zł |
Kioxia Exceria 960GB HD-SSD25-KXIA-003 | 269 zł |
Dysk KIOXIA Exceria 960GB SSD | 253 zł |
Dysk KIOXIA Exceria 960GB SSD | 253 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8
Ceny na KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exteria LTC10Z240GG8 240 GB | od 248 zł | 1 oferta | ||
KIOXIA Exteria LTC10Z480GG8 480 GB | od 150 zł | 14 oferty | ||
KIOXIA Exteria LTC10Z960GG8 960 GB | od 253 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →