SSD KIOXIA Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB
Wideo 3 |
KIOXIA LSE10Z001TG8 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KIOXIA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KIOXIA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KIOXIA Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KIOXIA EXCERIA PRO NVMe SSD M2 2280 Form Factor 1TB 7300MB/s 800000 IOPS P | 491 zł |
Kioxia EXCERIA PRO PCI-E 4.0 NVMe SSD - 1TB | 514 zł |
Kioxia Dysk SSD Exceria Pro 1TB NVMe 2280 DGKIOWKT01LSE10 | 420 zł |
Kioxia Exceria PRO M.2 Pci-e NVMe 1TB HD-SSDM2-KXIA-016 | 444 zł |
Dysk KIOXIA Exceria Pro 1TB SSD | 419 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje KIOXIA Exceria Pro LSE10Z001TG8
Ceny na KIOXIA Exceria Pro LSE10Z001TG8 |
---|---|---|---|---|
KIOXIA Exceria Pro LSE10Z001TG8 1 TB | od 409 zł | 20 oferty | ||
KIOXIA Exceria Pro LSE10Z002TG8 2 TB | od 649 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →