SSD Intenso Top M.2 3832460 1 TB
Intenso 3832460 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso Top M.2 3832460 1 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD M2 1 TB Intenso najwyższa wydajność 3832460 | 403 zł |
Intenso TOP - SSD - 1 TB - SATA 6Gb/s | 311 zł |
Dysk SSD Intenso 1TB M.2 2280 SATA III (3832460) | 320 zł |
Dysk Wewnętrzny Intenso Top Ssd 1Tb M.2 2280 Sata Iii Em | 367 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Intenso Dysk SSD M.2 1TB Sata III, TOP (read: 520MB/s; | 281 zł |
Intenso M.2 Ssd Top Sata 3 1tb Ssd Biały 3832460 | 435 zł |
Modyfikacje Intenso Top M.2 3832460
Ceny na Intenso Top M.2 3832460 |
---|---|---|---|---|
Intenso Top M.2 3832430 128 GB | od 85 zł | 3 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832440 256 GB | od 122 zł | 3 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832450 512 GB | od 189 zł | 5 oferty | ||
Intenso Top M.2 3832460 1 TB | od 281 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →